Aksident në mes një veture dhe kamioni në Pejë, ka të lënduar
Sharr Travel

Aksident në mes një veture dhe kamioni në Pejë, ka të lënduar

Në orët e hershme të së mërkurës një kamion dhe një veturë janë aksidentuar në Pejë.

Mësohet se nga ky aksident ka mbetur i lënduar një person.

Këto janë pamjet nga vendi i ngjarjes…