Rrahje mes disa personave në Prishtinë arrestohen tre të dyshuar
Sharr Travel

Rrahje mes disa personave në Prishtinë arrestohen tre të dyshuar

Policia ka ndaluar tre të dyshuar meshkuj kosovar të cilët ishin përfshirë në një rrahje, dy nga të dyshuarit kishin pësuar edhe lëndime trupore gjatë rrahjes, gjatë kontrollit të tyre është gjetur dhe konfiskuar një shufër metalike.

Dy të dyshuar janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 14:20 në rrugën “Ali Podrimja” në Prishtinë.