Qëllohet nga një plumb qorr
Sharr Travel

Qëllohet nga një plumb qorr

Një person është arrestuar në Istog, pasi i njëjti ka shtënë me armë zjarri në ajër dhe dyshohet se plumbi qorr ka qëlluar viktimën mashkull kosovar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është duke marrë trajtim mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.