Vdes pasi goditet nga një dru
Sharr Travel

Vdes pasi goditet nga një dru

Një person është arrestuar Rugovë të Pejës, pasi që i njëjti ishte duke bërë punime të kundërligjshme dhe gjatë punimeve dyshohet se një dru ka rënë mbi viktimën mashkull, i cili si pasojë e lëndimeve ka ndërruar jetë.

Viktima me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për Obduksion, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.