Dy persona lëndohen nga shpërthimi i një bombole gazi

Dy persona lëndohen nga shpërthimi i një bombole gazi

Dy persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e shpërthimit të një bombole të gazit.

KosovaPress mëson se ata po trajtohen në QKUK. Ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore dhe detaje tjera.