Arrestohet një person në Prishtinë, iu gjetën 8 qese me marihuanë

Arrestohet një person në Prishtinë, iu gjetën 8 qese me marihuanë

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit te i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar tetë (8) qese me substancë narkotike të llojit Marihuanë.

Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.