Mjeku sulmohet në vendin e punës

Mjeku sulmohet në vendin e punës

Një mjek ka raportuar në Polici se deri sa ishte në vendin e punës, është sulmuar nga i dyshuari mashkull kosovar.

Rasti na ndodhur dje pasdite në Ferizaj, ku viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.