Durrës, plagoset me thikë 16-vjeçari

Durrës, plagoset me thikë 16-vjeçari

Një 16-vjeçar është plagosur me thikë në Sukth të Durrësit.

I mituri është transportuar me urgjencë në spital dhe po i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale.

Nuk dihen ende motivet e konfliktit të 16-vjecarit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po nis hetimet./oranews/