E kaluan ilegalisht kufirin Maqedoni e Veriut-Kosovë, ndalohen nga policia

E kaluan ilegalisht kufirin Maqedoni e Veriut-Kosovë, ndalohen nga policia

Policia e Kosovës ka ndaluar dy persona, një mashkull dhe një femër, pasi ata kanë kaluar ilegalisht kufirin Maqedoni e Veriut-Kosovë, saktësisht te Hani i Elezit.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar me procedurë të rregullt.


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë