Konfiskohen 12 qese me substancë narkotike në Prishtinë

Konfiskohen 12 qese me substancë narkotike në Prishtinë

Një person është arrestuar në Veternik, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti janë gjetë dhe konfiskuar 13 qese me substancë të dyshuar narkotike me peshë prej 12 gram.

Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.