Kuçi viziton Suharekën, pritet në takim nga kryetari Muharremaj

Kuçi viziton Suharekën, pritet në takim nga kryetari Muharremaj

Ministri i Ekonomisë dhe Ambientit, Blerim Kuçi ka vizituar komunë e Suharekës.

Ai është pritur në takim nga kryetari i kësja komune Bali Muharremaj, të cilit i ka siguruar mbështetje për realizimin e projekteve.

Më pas të dy kanë marrë pjesë në përurimin e të ujësjellësit në fshatin Nëpërbisht.