Kanos nënën e tij në Prishtinë

Kanos nënën e tij në Prishtinë

Një person është arrestuar pasi kishte kanosur dhe ka tentuar të sulmoj nënën e tij.

Sipas raportit të policisë rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 09:00, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, me vendim të prokurorurit I dyshuari dërgohet në mbajtje.

“Është arrestuar dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte kanosur dhe ka tentuar ta sulmon nënën e tij viktimën femër  kosovare. Me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.