Për mosmarrëveshje në trafik, përleshen tre persona në Lipjan

Për mosmarrëveshje në trafik, përleshen tre persona në Lipjan

Policia e Kosovës ka njoftuar se të martën tre të dyshuar meshkuj kosovarë, pas një mosmarrëveshje në trafik, janë kanosur dhe përleshur fizikisht në mes vete, transmeton Telegrafi.

Rasti ka ndodhur në fshatin Shalë të Lipjanit, të martën në ora 22:30.

Nuk raportohet për të lënduar, e as të arrestuar.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.