Djali i dehur sulmon nënën në Zubin Potok

Djali i dehur sulmon nënën në Zubin Potok

Policia ka arrestuar një person në Zubin Potok pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit, ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.