Kërcënohet me thikë punëtori i një pompe të derivateve në Kaçanik

Kërcënohet me thikë punëtori i një pompe të derivateve në Kaçanik

Një punëtor i pompës së derivateve ka raportuar se një i dyshuar i panjohur, nën kërcënimin e armës së ftohtë (thikë) i ka grabitur 40 euro dhe është larguar në drejtim të panjohur, transmeton Telegrafi.

“Viktima mashkull  kosovar punëtor i pompës se derivateve ka raportuar se një i dyshuar i panjohur nën kërcënimin e armës se ftohte-thikës i ka grabit 40 euro dhe është larguar ne drejtim të panjohur”, thuhet në raport.


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë