Arrestohet një person në Prishtinë, dyshohet se dhunoi një femër

Arrestohet një person në Prishtinë, dyshohet se dhunoi një femër

Të enjten, pas një pune hetimore është identifikuar personi, që dyshohet se në bashkëveprim me një të dyshuar tjetër kanë dhunuar një femër që ishte raportuar si person i zhdukur, transmeton Telegrafi.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë, 27.07.2021.

I dyshuari është intervistuar në prezencë të avokatit dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. 


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë