Rrahje në një kafiteri në Gjilan, arrestohet i dyshuari

Rrahje në një kafiteri në Gjilan, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë një person të dyshimtë pasi që i njëjti në një kafiteri pas një mosmarrëveshje me viktimën mashkull, të njëjtin e kishte goditur dhe i kishte shkaktuar lëndime.

Viktima ishte dërguar në emergjencë dhe kishte pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë