Rrahu gruan dhe vajzën, arrestohet një person në Dragash
Sharr Travel

Rrahu gruan dhe vajzën, arrestohet një person në Dragash

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur të dielën në Dragash.

Policia ka arrestuar një person, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzë së tij.

Sipas raportit të Policisë, bëhet e ditur se viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.