Gjuan me armë nga vetura, shoqërohet në polici
Sharr Travel

Gjuan me armë nga vetura, shoqërohet në polici

Në Komoran të Gllogocit mbrëmë është shoqëruar në stacionin policor një i dyshuar, pasi nga vetura ka shtënë disa herë me pistoletë me gaz.

Policia njofton se pistoleta me tre fishekë është konfiskuar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.