ANP: Policia ia gjen një personit 41 fishekë të fshehur në trup
Kronika

ANP: Policia ia gjen një personit 41 fishekë të fshehur në trup

Policia e Kosovës gjatë një kontrolli ia kanë gjetur një personit 41 copë fishekë.

Rasti ka ndodhur në Aerportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, të shtunën pas mesnatës.

ANP, Adem Jashari 04.12.2021 – 02:00. Gjatë kontrollit në trup, te i dyshuari mashkull kosovar, i janë gjetur dhe konfiskuar 41 copë fishekë. Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregulltë.


MË SHUME NGA Kronika