Malishevë, policia i gjen një nxënësi revole dhe fishekë
Kronika

Malishevë, policia i gjen një nxënësi revole dhe fishekë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka shoqëruar në stacionin policor në Malishevë, një nxënës pasi që tek i njëjti është gjetur armë.

“Te një i dyshuari mashkull kosovar (nxënës) është gjetur dhe konfiskuar një revole me tre fishekë.

I dyshuari është shoqëruar në stacion policor dhe pasi intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, njofton policia.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa