Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë
Kronika

Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot, rreth orës 11:30, ka gjetur një person pa shenja jete në rrugën “Shala e Bajgorës” në Mitrovicë.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësit kompetente si dhe emergjenca nga Spitali Rajonal Mitrovicë, ku mjeku ka konstatuar se viktima M.T., 72 vjeçar, është pa shenja jete”, thuhet në njoftim.

Në lidhje me rastin ёshtё njoftuar prokurori, dhe me urdhrin e tij trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore-Prishtinë për obduksion, ndërsa rasti është duke u hetuar si vdekje e dyshimtë.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa