Në qendër të Prishtinës ndalohet një person e i gjendet boks metali e thikë
Kronika

Në qendër të Prishtinës ndalohet një person e i gjendet boks metali e thikë

Në qendër të Prishtinës, policia ka kontrolluar dhe ka gjetur te një person një boks metali dhe një thikë.

Në rrugën “Rexhep Luci” policia ndaloi personin pasi ishte përfshirë në një mosmarrëveshje.

“Policia ka ndaluar një të dyshuar mashkull kosovar pasi ishte përfshirë në një mosmarrëveshje, gjatë kontrollit tek i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar një boks metali dhe një thikë. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e PK-së.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa