​Prezantohet rrejshëm si polic, arrestohet një person në Leposaviq
Kronika

​Prezantohet rrejshëm si polic, arrestohet një person në Leposaviq

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se një person është arrestuar në Leposaviq, pasi i njëjti ka pasur të veshur një xhaketë me mbishkrimin ‘Police’.

Sipas raportit, personi në fjalë nuk është pjesë e Policisë.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa