Vetura godet një këmbësore, arrestohet shoferi
Foto: RTK
Kronika

Vetura godet një këmbësore, arrestohet shoferi

Emine Hoti / RTKlive

Një aksident trafiku ka ndodhur dje rreth në Krushë të Madhe në komunën e Rahovecit.

Siç njofton Policia e Kosovës, i dyshuari mashkull kosovar derisa kishte qenë duke e drejtuar veturën, dyshohet se nga pakujdesia ka goditur këmbësoren viktimë femër kosovare të cilës i ka shkaktuar lëndime trupore.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.


APR
Romay Lift