Gjendet i vdekur një shtetas i Shqipërisë në Klinë
Foto: RTKLive
Kronika

Gjendet i vdekur një shtetas i Shqipërisë në Klinë

Valbona Thaçi/RTKLive

Një shtetas i Shqipërisë është gjetur dje pa shenja jetë në shtëpinë e tij në Klinë.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion. Rasti në procedurë hetimore.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa