Rrahje masive në Prishtinë, dy të lënduar
Kronika

Rrahje masive në Prishtinë, dy të lënduar

N. Mekolli /RTKlive.com

Policia e Kosovës ka njoftuar se, mbrëmjen e së enjtes në Prishtinë, si pasojë e një mosmarrëveshjeje janë rrahur mes vete gjashtë persona, ku si pasojë dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore.

“Si pasojë e një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete gjashtë të dyshuar meshkuj kosovarë, ku si pasojë dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore”, njofton zyra për informim e PK, përmes raportit 24-orësh.

Bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes janë konfiskuar dy shufra metalike që dyshohet të jenë përdorur në rast. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, dy prej tyre janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

 


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa