Policia kontrollon tre persona, konfiskon mariuhane
Kronika

Policia kontrollon tre persona, konfiskon mariuhane

RTKlive

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në rrugën Sadik Zeneli në Prishtinë, gjatë një kontrollim të tre personave të dyshuar është gjetur dhe konfiskuar një sasi e narkotikeve, e llojit marihuanë.

“Gjatë kontrollit te tre të dyshuar meshkuj kosovarë është  gjetur dhe konfiskuar  një sasi e vogël e narkotikeve e llojit marihuanë “, thuhet në raportin e policisë.

Bëhet e ditur se pas intervistimit me vendim të prokurorit, të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa