Zhduket gruaja nga Suhareka, rastin e raporton burri i saj
Foto: Ilustrim
Kronika

Zhduket gruaja nga Suhareka, rastin e raporton burri i saj

Kimete Kasumi/ RTKlive

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një grua është raportuar si e zhdukur në Suharekë të mërkurën.

 "Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet për vendndodhjen e saj. Policia është duke hetuar rastin", thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës. 


APR
Romay Lift