Aksident trafiku në qendër të Prishtinës
Foto: Bardhyl Bajrami/RTK
Kronika

Aksident trafiku në qendër të Prishtinës

Jeton Musliu/ RTKlive

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 15:40 minuta në qendër të Prishtinës.

Më saktësisht, aksidenti ka ndodhur tek udhëkryqi, afër konvikteve të UP-së.

Në këtë aksident janë përfshirë katër automjete.

Një autobus i kompanisë "24 Yjet" që qarkullon në relacionin Prishtinë-Hajvali- Prishtinë (relacioni 10), një kamion dhe dy autojmete, janë përfshirë në këtë aksident.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar, kurse policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa