Lipjan, një grua ngacmohet seksualisht nga një burrë
Kronika

Lipjan, një grua ngacmohet seksualisht nga një burrë

Kimete Kasumi/ RTKlive

Një grua nga Lipjani ka njoftuar policinë se është ngacmuar seksualisht nga një burrë dhe është kanosur.

Sipas policisë, në lidhje me rastin është konsultuar prokurori, me vendim të së cilit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa