Një vajzë e mitur është zhdukur të enjten në Fushë Kosovë
Kronika

Një vajzë e mitur është zhdukur të enjten në Fushë Kosovë

Shkurta Rrahmani / RTKlive

Rastin në polici e ka paraqitur nëna e saj mesditës e së premtes, ku ka njoftuar se e mitura ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendndodhja e saj.

“Me datën 01.07.2022 ankuesja femër kosovare ka raportuar se nga data e cekur vajza e sajë e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nga ajo kohë nuk dihet vendndodhja e saj”, njofton policia.


APR
Romay Lift