Dhunë në familje arrestohet i dyshuari
Kronika

Dhunë në familje arrestohet i dyshuari

Valbona Thaçi/RTKLive

Me datën 03.07.2022 në ora 01:00 viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton raporti i Policisë së Kosovës.

Ngjarja ka ndodhur në Graqanicë.


APR
Romay Lift