Arrestohen tre të dyshuar meshkuj kosovarë
Foto:RTKLive
Kronika

Arrestohen tre të dyshuar meshkuj kosovarë

Valbona Thaçi/RTKLive

Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se është raportuar se në Prishtinë ka ndodhur një mosmarrëveshje në mes të disa personave, lidhur me rastin janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë dhe është konfiskuar një pistoletë me 7 fishekë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e Policisë.


APR
Romay Lift