Aksidentohet për vdekje fëmija 5-vjeç në Mitrovicë
Foto: KP
Kronika

Aksidentohet për vdekje fëmija 5-vjeç në Mitrovicë

KP

Një fëmijë 5-vjeç është aksidentuar për vdekje nga një veturë mbrëmjen e sotme në Mitrovicë.

Siç bëhet e ditur, fëmija ka qenë me biçikletë kur është aksidentuar dhe nuk ka arritur t’i mbijetojë lëndimeve të pësuara nga aksidenti.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 në rrugën “Shaban Polluzha”. Nuk bëhen të ditura detaje rreth këtij rasti. 


APR
Romay Lift