I vodhi çanten shtetases së Zvicrës, arrestohet
Kronika

I vodhi çanten shtetases së Zvicrës, arrestohet

Kimete Kasumi/ RTKlive

Një person është arrestuar në Gjakovë pasi që dyshohet se ia kishte vjedhur çantën një shtetase zvicrane.

“Rr.Tirana,Gjakovë 03.08.2022-15:40. Është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ia kishte vjedhur një çantë ankueses femër shtetase e Zvicrës. Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.


APR
Romay Lift