Zhduket vajza e mitur në Prishtinë
Rtklive
Kronika

Zhduket vajza e mitur në Prishtinë

E.Hoti/RTKlive

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një vajzë e mitur në Prishtinë.

Rastin në polici e ka raportuar babai i së miturës.

“Rr. Laura Shmani, Prishtinë 10.08.2022-02:35. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e policisë.


MË SHUME NGA Kronika