Podujevë, burri ankohet se u sulmua fizikisht nga bashkëshortja
Rtklive
Kronika

Podujevë, burri ankohet se u sulmua fizikisht nga bashkëshortja

RTKlive

Një person nga Podujeva, është ankuar se mbrëmë pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja tij.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja tij e dyshuara femër kosovare”, thuhet në raportin e zyrës për informim të Policisë së Kosovës.

Bëhet e ditur se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt.


MË SHUME NGA Kronika