Zhduket një vajzë në Gjilan
Rtklive
Foto:
Kronika

Zhduket një vajzë në Gjilan

E.Hoti/RTKlive

Policia e Kosovës ka njoftuar se një vajzë është raportuar e zhdukur në Gjilan.

Siç njofton Policia,  rastin e ka raportuar  nëna e saj, teksa ka thënë se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

 Rasti është iniciuar si person i zhdukur, ndërsa është informuar edhe prokurori.


MË SHUME NGA Kronika