Prishtinë, zhduket një person
Rtklive
Kronika

Prishtinë, zhduket një person

K. Kasumi/ RTKlive

Një person u raportua i zhdukur në Prishtinë.

Rastin në polici e ka njoftuar një grua, duke deklaruar se nga 15 shtatori, personi është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

“Më 18.09.2022 një femër kosovare ka raportuar se viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin 24 të Policisë së Kosovës.


MË SHUME NGA Kronika