Burri nga Prishtina ngacmohet seksualisht nga një burrë tjetër
Rtklive
Foto: RTK
Kronika

Burri nga Prishtina ngacmohet seksualisht nga një burrë tjetër

E.Hoti/RTKlive

Një burrë në Prishtinë ka raportuar se për tre vjet është duke u ngacmuar nga një burrë tjetër.

Sipas viktimës i dyshuari është duke e linçuar me foto dhe duke nxitur urrejtje kundër tij.

“Rr. Sylejman Vokshi, Prishtinë 21.09.2022 - 14:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se për tri vite është duke u shqetësuar–ngacmuar nga i dyshuari mashkull  kosovar, i cili sipas tij është duke i linçuar foto me të cilat nxit urrejtje kundër tij”, thuhet në njoftimin e PK-së.

Rasti është duke u hetuar si ngacmim seksual.


MË SHUME NGA Kronika