Prishtinë, qeni sulmon një person
Kronika

Prishtinë, qeni sulmon një person

K.Kasumi/ RTKlive

Një person ka pësuar lëndime pas kafshimit nga një qen, ngjarja ka ndodhur dje në rrugën UÇK në Prishtinë, njofton Policia e Kosovës.

“Raportohet se viktima mashkull  kosovar ka pranuar tretman mjekësor pasi që i njëjti është sulmuar-kafshuar nga  qeni i të dyshuarës femër kosovare.   E dyshuara është intervistuar  dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, bënë të ditur Policia e Kosovës.


MË SHUME NGA Kronika