Rrihen mes veti dy burra dhe një grua në Fushë Kosovë
Kronika

Rrihen mes veti dy burra dhe një grua në Fushë Kosovë

E.Hoti/RTKlive

Raportohet se pas një mosmarrëveshje dje në Fushë Kosovë janë përleshur fizikisht në mes vete dy burra dhe një grua.

Policia njofton se si pasojë e përleshjes ata kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

Rasti është nën hetime si “Lëndim i rënd trupor”.


MË SHUME NGA Kronika