Meksika – Polonia, formacionet zyrtare
Qatar 2022

Meksika – Polonia, formacionet zyrtare

B. H. / RTKlive

Meksika dhe Polonia do të përballen në kuadër të grupit C në Kupën e Botës, në ndeshjen që fillon në orën 17:00 dhe transmetohet drejtpërdrejt në RTK.

Këto dy ekipe janë takuar katër herë në të kaluarën dhe kanë nga një fitore, derisa dy ndeshje janë mbyllur pa fitues.


MË SHUME NGA Qatar 2022