Lukaku mungon kundër Kanadasë
Qatar 2022

Lukaku mungon kundër Kanadasë

Fatmir Bytyqi /RTKlive

Belgjika nesër do të nis aventurën në Kupën e Botës ‘Katar 2022’.

Belgët do të përballen me Kanadanë në mbrëmje.

Trajneri i Belgjikës, Martinez nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e sulmuesit Romelu Lukakut.

Sipas mediave të huaja, belgu ka munguar në seancën e fundit stërvitore të Belgjikës dhe do të mungojnë në duelin me kanadezët. 


MË SHUME NGA Qatar 2022