Moti në Kosovë
Foto arkiv/ RTKlive
Kosovë

Moti në Kosovë

RTKlive

Sot parashihet të mbajë mot me vranësira dhe me intervale me diell.

"Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 8-11 gradë Celsius", njofton IHMK


A.R Katana
Kosovo Telecom
Golden Eagle