Sot fillon faza nokaut e Botërorit "Qatar 2022"
Qatar 2022

Sot fillon faza nokaut e Botërorit "Qatar 2022"

Uran Krasniqi/RTKLive

Sot fillon faza nokaut e Botërorit "Qatar 2022", ku ndeshjet janë me sistem eliminimi direkt dhe jo me grumbullim pikësh. 

Në orar janë dy ndeshje, nga ora 16:00 SHBA-ja - Holanda dhe nga ora 20:00 Argjentina - Australia.
Që të dy ndeshjet do të transmetohen nga RTK. 

Një e teta e finales ka gjashtëmbëdhjetë skuadra dhe janë gjithsejt tetë ndeshje. 

 


MË SHUME NGA Qatar 2022