Prindi raporton se nuk di për vendndodhjen e djalit 11-vjeç
Kronika

Prindi raporton se nuk di për vendndodhjen e djalit 11-vjeç

B. H. / RTKlive

Policia e Kosovës në raportin e saj të 24 orëve të fundit ka njoftuar se një prind është paraqitur në polici dhe ka raportuar se djali i tij 11-vjeç ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendodhjen e tij.

“Person i zhdukur / Rr. Hysen Xhakolli, Fushë Kosovë 27.01.2023 – 11:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij i moshës 11 vjeç ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka ndonjë informacion për vendndodhjen e tij. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin policor.


MË SHUME NGA Kronika