Nëna kërkon ndihmën e policisë për vajzën e zhdukur
Kronika

Nëna kërkon ndihmën e policisë për vajzën e zhdukur

RTKlive

Policia ka marrë një denoncim nga një nënë nga Podujeva, e cila ka raportuar se vajza e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe se ajo nuk e di se ku ndodhet.

Policia njofton në raporton 24 orës, se menjëherë pas këtij denoncimi, ka nisur hetimet për të gjetur vajzën.

 “Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj e mitur, ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj”, deklaroi policia.

“Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raport.


MË SHUME NGA Kronika