Sulmoi fizikisht bashkëshorten, arrestohet prishtinasi
Kronika

Sulmoi fizikisht bashkëshorten, arrestohet prishtinasi

RTKlive

Një burrë është arrestuar, mbrëmë në Prishtinë, pasi që i njëjti dyshohet se pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar”, thuhet në raportin e PK-së.

Bëhet e ditur se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.


MË SHUME NGA Kronika